CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID: SUV KLASY Ë-KOMFORT

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID: SUV KLASY Ë-KOMFORT

Citroën rozpoczyna elektryczną ofensywę i prezentuje swój flagowy, zaawansowany technologicznie model: Citroën C5 Aircross SUV Hybrid – Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort. • Nowy SUV C5 Aircross, będący już obecnie wzorcem komfortu, w szczególności dzięki zawieszeniu z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniom Advanced Comfort i 20 systemom wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap w ramach programu Citroën Advanced Comfort® i prezentuje się w nowej, hybrydowej wersji plug-in

BEZKOMPROMISOWOŚĆ:

jazda inspirowana sposobami użytkowania aut przez naszych klientów, zerowa emisja CO2 na co dzień w trybie w 100% elektrycznym (50 km1 zasięgu) i wygoda podróżowania na długich trasach dzięki jednostce benzynowej.

CISZA W KABINIE:

Silent Urban Vehicle gwarantuje bezstresową podróż w trybie elektrycznym, w dyskretnej atmosferze bez hałasu, szarpnięć i drgań.

NIEZRÓWNANE DOZNANIA Z JAZDY:

elektryzujące osiągi dzięki zespołowi napędowemu złożonemu z silnika benzynowego PureTech 180 KM i silnika elektrycznego 80 kW, współpracującemu z automatyczną skrzynią biegów ë-EAT8 i osiągającemu łączną moc 225 KM oraz 320 Nm bezzwłocznie dostępnego momentu obrotowego.

INTUICYJNOŚĆ:

kompletny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika ekosystem, obejmujący automatyczne zarządzanie trybami jazdy, ułatwione ładowanie akumulatora trakcyjnego oraz portal dedykowanych usług mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*