Nissan Micra oferta specjalna

Nissan Micra oferta specjalna

NissanNissan Micra, dzięki odważnej stylistyce, nowoczesnemu wnętrzu wykończonemu materiałami wysokiej jakości, licznym innowacyjnym technologiom oraz wyjątkowym parametrom jezdnym, jest ciekawą propozycją dla miłośników indywidualnego stylu. Piąta, rewolucyjna generacja modelu, zadebiutowała na rynku dwa lata temu i od razu przypadła do gustu kierowcom. Teraz ten atrakcyjny miejski hatchback dostępny jest w ramach specjalnej oferty z rabatami do 4000 zł za egzemplarze z roku produkcji 2019.

Dynamiczna, wyrazista linia nadwozia, nowoczesne wnętrze i zaawansowane technologie wspomagające kierowcę stały się wizytówką Nissana Micra i wyróżniły go na tle konkurencji. Klienci docenili bogate wyposażenie samochodu, a w szczególności technologie inteligentnej mobilności Nissana, takie jak system interwencji przy niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu czy system hamowania awaryjnego z funkcją rozpoznawania pieszych.

Japoński producent rozszerzył niedawno ofertę Nissana Micra o nowe silniki. Model dostępny jest teraz z zupełnie nową jednostką benzynową 1.0 IG-T o mocy 100 KM z przekładnią manualną lub automatyczną Xtronic. Na klientów poszukujących mocniejszej jednostki czeka wersja z silnikiem benzynowym DIG-T o mocy 117 KM ze zmodyfikowanym i obniżonym zawieszeniem oraz bardziej bezpośrednio zestrojonym układem kierowniczym.

Model wyposażony jest obecnie w nowy system multimedialny NissanConnect, który wzmacnia relację między kierowcą a pojazdem. Korzyścią dla klienta jest płynna i intuicyjna integracja smartfona z samochodem, a także możliwość pobierania map i aktualizacji oprogramowania drogą bezprzewodową. Interfejsy Apple CarPlay i Android Auto należą do wyposażenia standardowego wszystkich wersji oprócz podstawowej Visia .

Teraz wielbiciele tego popularnego hatchbacka mogą skorzystać z wyjątkowych rabatów na egzemplarze z roku 2019. W zależności od preferowanego przez kierowców wyposażenia Nissan oferuje upusty od 2000 do 4000 zł.

Na podstawową wersję modelu Visia klienci otrzymają rabat w wysokości 2000 zł. Za wersję Acenta, N-Connecta, Tekna i N-Sport obowiązuje zniżka 3000 zł. Kierowcy, którzy zdecydują się na kupno Nissana Micra w opcji N-Way, mogą liczyć na upust w wysokości aż 4000 zł.

Dzięki specjalnej ofercie miłośnicy miejskiego hatchbacka Nissana mogą go nabyć za cenę już od 50 290 zł za model w podstawowej wersji Visia z silnikiem 1.0 o mocy 71 KM. Usportowiona wersja N-Sport z silnikiem benzynowym DIG-T o mocy 117 KM, to wydatek rzędu 69 520 zł.

Nissan proponuje ponadto wyjątkową propozycję lojalnościową. Dla klientów, którzy posiadają Nissana zakupionego w autoryzowanej sieci w Polsce, firma oferuje 1000 zł rabatu albo pakiet przeglądów na 3 lata (tj. kontrakt serwisowy).

Specjalna oferta cenowa została dodatkowo wzbogacona o atrakcyjne pakiety finansowania zarówno dla klientów indywidualnych (kredyt 50/50, kredyt 3×33% czy Kredyt Select), jak i biznesowych (leasing 103% czy Leasing Select).

Klienci mogą również skorzystać z wciąż obowiązującej oferty specjalnej na egzemplarze z roku produkcji 2018. Tu rabat wynosi 7000 zł bez względu na wybraną wersję modelu, tym samym cena najtańszej wersji wynosi 45 920 zł. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*